Pierwsze urodziny Collibear

Świętujemy pierwsze urodziny :). Dokładnie rok temu, 1 czerwca Collibear Group został  zarejestrowany w CEIDG. Krótki przegląd najważniejszych wydarzeń z życia firmy.

Collibear Group został założony, jako firma transportowa – od 1 czerwca jeździmy po Polsce realizując dostawy dla branży motoryzacyjnej.

W listopadzie 2015 r. firma przymierza się do zmiany profilu działalności, realizując pierwsze roboty ślusarskie, jednocześnie dalej świadczymy usługi transportowe.

Od Nowego Roku wiele się zmienia – ślusarstwo i remonty wypierają transport, a Collibear realizuje więcej zleceń – z naszego warsztatu wychodzi prototyp CycleBEAR.

Luty i marzec to czas realizacji kontraktu związanego z paletami motocyklowymi oraz mniejszymi robotami. Pracujemy nad naszą stroną internetową, opracowujemy program partnerski FlexiBEAR oraz sprawy związane z reklamówkami firmy.

Kwiecień przynosi zmiany związane z prezentacją marki w świeci – otwieramy naszą stronę internetową i pojawiamy się na portalach społecznościowych Facebooku, Google+ i Instagramie. Realizujemy kontrakty związane z remontami koszy transportowych Toyota.

Maj i czerwiec przynosi zmiany w gronie naszych Klientów – realizujemy nowe zlecenia jednocześnie adaptacji zostaje poddany nasz warsztat, który teraz powiększył kubaturę i został doposażony w lepsze narzędzia.

 

Ot, takie krótkie podsumowanie działalności firmy – rok minął niespodziewanie szybko, dostarczając nam przygód i wyzwań. Cieszymy się oglądając naszą małą galerię realizacji, bo nic tak nie cieszy oka, jak własny efekt pracy. Nie popadając w przesadny optymizm i trzymając się z daleka od narcyzmu, dziękujemy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym za wspólny rok mając nadzieję, że kolejne lata przyniosą nam wszystkim jeszcze więcej ciekawych wyzwań i zadowolenia z tego, co robimy.

Grzegorz Przystalski

Founder & CEO Collibear Group

Translate »
%d bloggers like this: