7 marca 2016

O firmie

O firmie Collibear Group

Poznaj nas. Poznaj naszą historię i osiągnięcia. Opowiemy Ci o firmie rozmiarów Kolibra, która zrobiła wielkie rzeczy …

O firmie Collibear Group

Collibear Group został założony 1 czerwca 2015 r. w Sosnowcu, jako firma działająca w branży transportowej. W listopadzie 2015 r. rozpoczęliśmy nowy rozdział w krótkim istnieniu firmy – poszerzyliśmy zakres świadczeń o usługi ślusarskie. Od tamtej pory ślusarstwo zdominowało transport.

To dzięki transportowi zaistnieliśmy na rynku dedykując swoje usług branży transportowo-logistycznej. Od tamtej pory wykonaliśmy kilkadziesiąt robót dla naszych Klientów i nie zamierzamy na tym poprzestać.

Mimo młodego wieku i niewielkiego stażu na rynku, Collibear Group to dynamicznie rozwijająca się firma mająca w swoich szeregach doświadczonych pracowników i kadrę zarządzającą. Wspólnie jesteśmy w stanie rozwiązać najbardziej skomplikowany problem, znaleźć wyjście z najtrudniejszej sytuacji i przedstawić optymalne rozwiązanie.

Pracujemy zawsze w porozumieniu z Klientem – szanujemy Jego czas i pieniądze, bo wiemy jakie są koszta prowadzenia biznesu i jak cenny jest czas. Bez obaw, nie zmarnujemy go 🙂

Wszystkie prace, które wykonujemy łączą w sobie zaangażowanie oraz jakość i termin wykonania usługi. Poświadczyć o tym mogą referencje pozyskane od Klientów, z którymi dane nam było i jest współpracować.

Collibear Group wychodzi na przeciwko oczekiwaniom Zleceniodawcy – jesteśmy atrakcyjni cenowo, elastyczni w działaniu i stawiamy na najwyższą jakość wykonania. Dlatego też każdy element przechodzący przez nasze ręce wykańczany jest przy użyciu lakierów renomowanych producentów – wraz z nimi opracowaliśmy technologię malowania.

Możecie być pewni tego, co od nas otrzymacie – produkt zabezpieczony antykorozyjnie, a na życzenie naszych Klientów przeciw pożarowo. Pragniemy być coraz lepsi w tym, co robimy – korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz bogatego zaplecza merytorycznego. Pomagamy naszym Klientom dobrać odpowiednie materiały uwzględniając proporcje cena/ilość korzystając z ofert najlepszych hurtowni materiałów stalowych na Śląsku.

Lubimy współpracować i wywoływać na Waszych twarzach uśmiech – opracowaliśmy program partnerski flexiBEAR z trzema pakietami dopasowanymi do wartości zamówienia – BlackBEAR, BrownBEAR oraz BlueBEAR. Im więcej zamawiasz u nas tym więcej oszczędzasz i zyskujesz pełne wsparcie z naszej strony wraz z innymi grantami.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy opis firmy jak doskonały by nie był nie odda w pełni jej prawdziwego „ja”. Dlatego też zapraszamy Państwa do spotkania z naszymi przedstawicielami, którzy opowiedzą Państwu więcej o firmie Collibear Group oraz przedstawią naszą ofertę oraz dotychczasowe dokonania.

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem telefonu : + 48 508 – 449 – 707 lub +48 504 – 547 – 373

 

Pozdrawiamy,

ColliTeam

Collibear Group Official LOGO

DANE FIRMY

COLLIBEAR GROUP – GRZEGORZ PRZYSTALSKI

UL: SŁONA 10 41-214 SOSNOWIEC

NIP: 644-310- 56-75 REGON: 361668439

BANK: MBANK S.A. – 61 1140 2004 0000 3802 7570 2070

TEL: +48 508 449 707

         +48 504 547 373

E-MAIL: BIURO@COLLIBEARGROUP.COM | INTERNET: HTTP://COLLIBEARGROUP.COM

Translate »
%d bloggers like this: