3 kwietnia 2016

Palety motocyklowe CycleBEAR

Collibear Group produkuje palety motocyklowe przeznaczone do transportu i magazynowania pojazdów jednośladowych oraz trójkołowych.

Paleta motocyklowa CycleBEARSolidna budowa oraz stosunkowo mała waga produkowanych przez nas palet motocyklowych to idealne rozwiązanie zarówno dla transportów liniowych jak i magazynowania pojazdów jednośladowych oraz pojazdów trójkołowych.

Produkowane przez nas palety motocyklowe przewożą pojazdy o masie od 100 kg do 500 kg dlatego przy ich projektowaniu wzięliśmy pod uwagę solidność wykonania konstrukcji, która zapewnia wytrzymałość i stabilność przewożonego ładunku. Paleta motocyklowa CycleBEAR

W przeciwieństwie do innych produktów tego typu, nasza paleta motocyklowa posiada płaskie, ryflowane podłoże zapewniające dodatkową stabilizację opony. Przemyślane rozmieszczenie uszu mocujących pojazd do palety motocyklowej za pomocą pasów transportowych całkowicie zabezpiecza ładunek przez niepożądanym przemieszczeniem.

Paleta motocyklowa CycleBEARDodatkowo wyposażyliśmy każdą paletę w blokadę przedniego koła zabezpieczającą przemieszczenie się pojazdu lub dobicie do innego przedmiotu poza paletą motocyklową.

Paleta motocyklowa naszej produkcji wyposażona jest w słupki służące sztaplowaniu palet (STOCK Ready), a za ich pomocą możesz ofoliować zawartość palety zabezpieczając jej ładunek. Słupki posiadają gumowe odboje zabezpieczające słupki przed uszkodzeniem przy składaniu oraz wygłuszające je przy składaniu. Słupki zamocowane są na zawiasach co oznacza, że można je składać oraz rozkładać. W praktyce dzięki temu rozwiązaniu magazynowanie zarówno pustych palet motocyklowych, jak i palet motocyklowych z przymocowanym do nich ładunkiem jest proste i bezpieczne.

Poznaj CycleBEAR – palety motocyklowe

  • STOCK Ready – Sztaplowanie palet : 3 poziomy z ładunkiem / 10 poziomów bez ładunku
  • Solidna i stabilna budowa umożliwiająca transportowanie i magazynowanie jednostek do 500 kg
  • Płaskie i ryflowane podłoże ładunkowe palety zapewniające dodatkową przyczepność ładunku,
  • Łagodny najazd umożliwiający najechanie pojazdem z prześwitem 10 cm (motocykle sportowe)
  • Wygodna do transportu wózkiem paletowym – dostęp z czterech stron palety
  • Mała waga palety motocyklowej

 

Zobacz zdjęcia CycleBEAR

 

Długość i szerokość palety motocyklowej CycleBEAR – dowolny wymiar wskazany przez Klienta

Zabezpieczenie antykorozyjne:

  • malowanie techniką natryskową pod RAL wskazany przez Klienta
  • malowanie proszkowe  pod RAL wskazany przez Klienta
  • ocynk

Czas oczekiwania na produkt: od 5 dni do 21 dni roboczych w zależności od ilości zamówienia

Zachęcamy do kontaktu z nami, gdzie nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania – proponujemy jedną z poniższych form kontaktu:

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu +48 508 – 449- 707 i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Twoje dane*
E-mail:*
Telefon:*
-
Firma:
Adress firmy:
Temat:*
Który z poniższych tematów odzwierciedla Twoją wiadomość?*
Treść wiadomości*
W jakiej porze mamy się z Tobą kontaktować?
Przepisz podany tekst

Translate »
%d bloggers like this: